Provozní doba
po-pá 6:30-22:00
so-ne 9:00-21:00
OD Kotva - 4. patro, Náměstí Republiky 656/8, 110 00 Praha 1

Tel: +420 224 801 291
Gsm: +420 776 534 514
email: info@fitstudiokotva.cz

Jak se k nám dostanete?
Přejít na
Fitnesskotva

Multifunkční sportovní sál

Multifunkční sportovní sál ve Fitstudiokotva vyniká nejen svými rozměry a netradičním tvarem, ale především svojí všestranností a multifunkčním zaměřením. Díky zrcadlové stěně, kvalitní podlaze a promítacímu plátnu je vhodný nejen pro lekce aerobních sportů, jejichž nabídka je ve Fitstudokotva opravdu pestrá. Prostory jsou vybaveny špičkovým sportovním nářadím a náčiním, kvalitním ozvučením a vzduchotechnikou.
 
Proč se rozhodnout pro aerobní cvičení
Aerobní cvičení je považováno za nejvýznamnější složku fitness díky příznivým zdravotním efektům: snižuje riziko onemocnění srdce, krevní tlak i celkový cholesterol. Zlepšuje výkon srdce a plic a snižuje objem tuku v těle.

Ceník

 

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ      
1 vstup     129 Kč
1 vstup LesMills     175 Kč
       
       
       
VSTUPNÍ PERMANENTKA      
10 vstupů (platnost 2 měsíce / 1 vstup 109 Kč)     1090 Kč
10 vstupů LesMills (platnost 2 měsíce / 1 vstup 155 Kč)     1550 Kč
       

Rozvrh

Soubory

Název souboru velikost
Multifunkční sportovní sál.pdf 348,1 KB

Popis lekcí

 

LESMILLS® cvičební programy

LESMILLS® je celosvětový hit ve cvičení. Představuje koncept skupinového cvičení a obsahuje několik cvičebních programů, které se cvičí ve více než 15 000 klubech a tělocvičnách po více než 80 zemích světa. Cvičení je doprovázeno hudbou z top hitparádových žebříčků a každé 3 měsíce se aktualizuje, stejně jako všechny choreografie.

  • BODYPUMP®

je celosvětově nejoblíbenější lekcí. Je to cvičební hodina s činkou, která vytvaruje, zpevní a posílí celé Vaše tělo, a to během krátkého času. Je to průlom v silovém tréninku. Zaměřuje se na nízkou váhovou zátěž a mnohočetná opakování pohybů. Budete spalovat tuk, získáte sílu a rychle zeštíhlíte své tělo tvarováním svalů.

  • BODYCOMBAT®

je cvičební lekce, která kombinuje kardio a prvky z řad bojových sportů. Tento intenzivně energický program je inspirován směsí bojových umění a čerpá z celé řady oborů, jako je karate, box, taekwondo, tai chi a muay thai.

  • BODYBALANCE®

je Yoga, Tai Chi, Pilates cvičení, které rozvíjí flexibilitu a sílu a dodává Vám pocit soustředěnosti a klidu. Řízené dýchání, koncentrace a pečlivě strukturovaná řada protahovacích cviků, pohybů a póz při hudbě tvoří komplexní cvičení, které přivádí tělo do stavu harmonie a rovnováhy. Tento cvičební program je pro všechny, kteří hledají nejen pohyb, ale i pohodu a uvolnění.

  • SH'BAM®

Taneční workout, kterému snadno podlehnete a budete ho milovat. Nechte ego doma a přijďte se bavit. Nepotřebujete být mistry tance. Stačí vám pouze pohodlné oblečení, uvolnit se a s úsměvem následovat hudbu. Naši instruktoři Ria a Mike Vás provedou různými typy tanečních pohybů v kombinaci se skvělým playlistem.

  • GRIT®

Les Mills GRIT® je vysoce intenzivní, intervalový trénink, který je zaměřený na budování svalové hmoty a rýsování těla. Základní ingredience jsou krátké cvičební intervaly silových a funkčních pohybů, prováděné v té nejvyšší možné intenzitě a krátké pauzy pro vydýchání a odpočinek. 

 

     

Fitbox®

Je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné aerobní cvičení, na speciálně upravených boxovacích totemech, které výrazně napomáhá ke zhubnutí. Pravidelný trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu. Fitbox® je také určen pro udržení, nebo dokonce vylepšení Vaší kondice a navíc Vás zcela jistě dostane do psychické pohody.  Je tedy ideální pro ty z Vás, kteří chtějí zábavným způsobem pečovat komplexně o své tělo.

  

BOSU® 

Jde o dynamické cvičení na Bosu balanční podložce, do kterého jsou zařazeny posilovací prvky. Během cvičení procvičíte celé tělo, zejména pak svaly s tendencí ochabovat, jako jsou svaly nohou, hýžďové svaly, břišní svaly a svaly na rukou. Protože je cvičení prováděno na balanční podložce, dochází k aktivaci a zapojení hloubkového stabilizačního systému. Během cvičení dochází k redukci podkožního tuku a zvyšování fyzické kondice.

 

Diet BOSU® 

Koncept cvičení na originální Bosu balanční podložce. Lekce je zaměřena na úbytek váhy a formování těla. Je vhodná pro muže i pro ženy všech věkových kategorií. Lekce je pak také vhodná zejména pro klienty s nadváhou, jelikož neobsahuje žádné složité krokové variace a sestavy, pouze jednoduché kroky. Dynamická část hodiny probíhá v celém aerobním pásmu kde dochází k efektivnímu spalování tuků. Na lekci je vhodné si přinést měřič tepu (sporttester).

  

Piloxing®

Piloxing je cvičení, které představuje jedinečné spojení prvků z pilates, boxu a tance. Toto cvičení dokonale spaluje tuky a tvaruje Vaše tělo.

 

Piloxing Barre®

Jedná se o piloxing u baletní tyče. Piloxing je cvičení, které představuje jedinečné spojení prvků z pilates, boxu a tance. Piloxing Barre je pak ještě doplněno o baletní prvky a prvky na zlepšení rovnováhy. Toto cvičení dokonale spaluje tuky a tvaruje Vaše tělo.

  

Dynamic body

Dynamická posilovací lekce zaměřená na zpevnění celého těla za použití náčiní – činky, gumičky, zátěže, stepy, bosu apod. Cvičení je bez taneční choreografie vhodné jak pro muže, tak pro ženy. V hodine se můžete setkat se silovou jednoduchou choreografií v seriích. Cvičení však svým stylem má nahradit tvarovací trénink v posilovně. Hodina je vhodná především pro ty, kteří chtějí zpevnit a vytvarovat postavu. Hodina není úplně vhodná pro začátečníky. 

 

Core training

Lekce začíná krátkým zahřátím s využitím základních kroků na Bosu, poté hodina pokračuje posilováním, které je zaměřeno na hluboký stabilizační systém, břišní a zádové svaly (core). Na konec lekce je zařazeno protažení a uvolnění celého těla.

 

Jóga pro těhotné

Na této lekci se naučíte pracovat s dechem, s pánevním dnem a zjistíte, že i s rostoucím bříškem se dá udržovat v kondici. Díky pravidelnému cvičení jógy jsou ženy v lepší fyzické kondici a lépe se zotavují po porodu. Pokud je vše v pořádku, cvičit se může až do porodu.
Jóga blahodárně působí na zdraví a psychiku budoucí maminky a tak i na její miminko. Během těhotenství pomáhá předcházet bolestem zad, nebo je přinejmenším zmírní. V hodině se objeví dechová cvičení, těhotenský pozdrav slunci, jógové pozice přizpůsobené rostoucímu bříšku, závěrečná relaxace.

Nečekejte předporodní kurzy, jako nabízejí např. nemocnice. Na gravid józe jste nejdůležitější Vy sama, to, abyste se cítila dobře ve svém těle, abyste byla v kondici, posílila měnící se tělo a především se naučila relaxovat. V těhotenství je každý den jiný. Naslouchejte vlastnímu tělu a intuici.

Jóga pro těhotné je určena zdravým těhotným ženám. Pokud jste jógu nikdy dříve necvičila, doporučuje se od ukončeného 1.trimestru. Jóga pro těhotné působí blahodárně, vždy ale konzultujte vhodnost cvičení se svým gynekologem.

 

 

Relaxační jóga v solné jeskyni

Lekce relaxační jógy se zaměřuje na uvědomování si svého těla prostřednictvím dechu, jednoduchých ásan a také posilování hlubokých svalů těla. Cvičení je jemné a pomalé, vhodné pro všechny věkové kategorie. Cílem cvičení na této lekci je nejen udržet si krásné a zdravé tělo, ale především získat trvalou harmonii, novou enegrii. Mnoho dalších benefitů pak přináši pobyt v solné jeskyni, kde se tato lekce cvičí. 

 

Power jóga v solné jeskyni

Je jednou z technik jógy, jejímž cílem je uvolnění, protažení a posílení těla v jednotlivých pozicích (ásanách). Jednotlivé ásany se pravidelně a dynamicky opakují za sebou. V pozicích se střídá svalové napětí s uvolněním a protažením. Při cvičení se pracuje pouze s vlastní vahou těla a gravitací, což je pro tělo šetrné.

 

Pilates v solné jeskyni

Je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení tzv. silného centra (oblast beder, břicha a hýždí), ze kterého všechny pohyby vycházejí.

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Desatero

Parkování
zdarma
Dětský
koutek