Provozní doba
po-pá 6:30-22h
so-ne 9-21h
OD Kotva - 4. patro, Náměstí Republiky 656/8, 110 00 Praha 1

Tel: +420 224 801 281
Gsm: +420 777 123 733
email: info@fitnesskotva.cz

Jak se k nám dostanete?
Přejít na
Fitstudio
Novinky
BŘEZNOVÝ MARATON
10. 3. 2017
BŘEZNOVÝ MARATON
Přijďte na FITBOX maraton dát si pořádně do těla a zároveň se naučit základní prvky sebeobrany. Pro účastníky je vstup do solné jeskyně zdarma, kde můžou relaxovat a načerpat nové síly. A nejen pro dámy bude k dispozici profesionální kosmetička, která Vám udělá diagnostiku pleti a poradí, jak o pleť správně pečovat. Dámy se mohou po náročném maratonu nechat zdarma od kosmetičky nalíčit značkovou kosmetikou Mary Kay. Už jste si rezervovali své místo?

Úklid
6. 3. 2017
Úklid
Vážení klienti, vzhledem k permanentnímu provozu šaten se musí tyto prostory uklízet každou 1 hodinu.

BŘEZNOVÝ MĚSÍČNÍK
1. 3. 2017
BŘEZNOVÝ MĚSÍČNÍK
Nahlédněte do našeho nového BŘEZNOVÉHO MĚSÍČNÍKU, který jsme pro Vás připravili na téma "BŘEZEN, DO VÍŘIVKY VLEZEM". Dozvíte se, jaké jsou pozitivní účinky vířivky a proč ji navštěvovat. Přečtěte si také exkluzivní rozhovor s Karlem Voříškem a zjistěte, jaké březnové akce pro Vás chystáme!

ÚNOROVÝ MĚSÍČNÍK
2. 2. 2017
ÚNOROVÝ MĚSÍČNÍK
Nahlédněte do našeho nového ÚNOROVÉHO MĚSÍČNÍKU, který jsme pro Vás připravili v tématu "VALENTÝNSKÝ SPECIÁL". Již od začátku tohoto měsíce Vás čekají ve Fitstudiokotva nové lekce LES MILLS! Konkrétně Grit Strength a Grit Cardio :) Rezervace na www.fitnesskotva.cz V měsíčníku naleznete rozpis všech akcí, na které se můžete v únoru těšit!

Dotazník ohledně nových služeb ve Fitnesskotva
11. 1. 2017
Dotazník ohledně nových služeb ve Fitnesskotva
Dobrý den, vážený návštěvníku/vážená návštěvnice Fitnesskotva. Dovolte, abychom se na Vás obrátili s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, jehož výsledky budou použity v rámci rozhodování o možnosti zařazení nové služby do Fitnesskotva a Fitstudiokotva. Dotazník je anonymní, data budou využita pouze pro výše uvedené účely. Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na adrese fitmat2016@gmail.com Předem velmi děkujeme za Váš čas.

LEDNOVÝ MĚSÍČNÍK
2. 1. 2017
LEDNOVÝ MĚSÍČNÍK
Nahlédněte do našeho nového LEDNOVÉHO MĚSÍČNÍKU, který jsme pro Vás připravili v tématu " ZPĚT DO FORMY " Již tuto sobotu Vás čekají od 10:00 v Multifunkčním sále nové choreografie oblíbených LESMILLS! Konkrétně BODYCOMBAT, GRIT PLYO a BODYBALANCE. :) Rezervace na www.fitnesskotva.cz. V měsíčníku naleznete také nabídku nových produktů od Brandeis Clinic, které jsou u nás k dispozici na recepci Fitstudiokotva. Těšíme se na Vás!
Vizualizace
Parkování
zdarma
Dětský
koutek