Provozní doba
po-pá 6:30-22h
so-ne 9-21h
OD Kotva - 4. patro, Náměstí Republiky 656/8, 110 00 Praha 1

Tel: +420 224 801 281
Gsm: +420 777 123 733
email: info@fitnesskotva.cz

Jak se k nám dostanete?
Přejít na
Fitstudio
Novinky
AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA EXOTICKÉM BALI S ANNOU KELIŠOVOU.
11. 8. 2016
AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA EXOTICKÉM BALI S ANNOU KELIŠOVOU.
Milujete EXOTIKU a SPORT? Nabízíme Vám aktivní dovolenou na EXOTICKÉM BALI s naší trenérkou Annou Kelišovou. Rezervujte si místa ještě dnes na m.vratna@fitnesskotva.cz. Kapacita je omezena.

ZATOČTE S TUKY
5. 8. 2016
ZATOČTE S TUKY
Léto ještě zdaleka nekončí. ZATOČTE S TUKY již 13.8.2016 od 9:30 s naší trenérkou Šárkou Budařovou. Rezervujte si své místo ještě dnes na www.fitstudiokotva.cz Dáme si pořádně do těla..

AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA EXOTICKÉM BALI
4. 8. 2016
AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA EXOTICKÉM BALI
AKTIVNÍ DOVOLENÁ NA EXOTICKÉM BALI s trenérkou Annou Kelišovou. Užijte si EXOTIKU a SPORT v jedné dovolené. Více informací na gbls@seznam.cz.

SRPNOVÝ MĚSÍČNÍK
2. 8. 2016
SRPNOVÝ MĚSÍČNÍK
Nahlédněte do našeho nového SRPNOVÉHO MĚSÍČNÍKU, který jsme pro Vás připravili v tématu " Léto ještě nekončí." Zatočte s tuky již 13.8.2016 od 9:30. Těšit se na Vás bude trenérka Šárka Budařová. Rezervujte si své místo ještě dnes na www.fitnesskotva.cz.

OCHUTNÁVKA
25. 7. 2016
OCHUTNÁVKA
Již dnes od 15h se můžete těšit na ochutnávku od MULTIPOWER ve Fitnesskotva. Představovat a ochutnávat budeme nové proteinové tyčinky Power System, produkty od italské firmy s farmaceutickým zázemím NAMEDSPORT, ochutnávku hotových nápojů HydraDrink a L-carnitine Fit Drink a představení nových sportovních a dietních doplňků stravy v BIO kvalitě pro vegany a vegetariány firem BeGreen a Pro Vista. Čekáme Vás...

NOVĚ V PRODEJI VE FITNESSKOTVA.
14. 7. 2016
NOVĚ V PRODEJI VE FITNESSKOTVA.
Nově v prodeji ve Fitnesskotva ,,Tribulus terrestris forte,,. Tribulus terrestris forte je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z nati kotvičníku zemního. Při pravidelné konzumaci kotvičníku znatelně klesá množství cholesterolu, lipidů a cukrů v krvi. V kombinaci s fyzickou aktivitou přispívá k přeměně tělesného tuku na svalovou hmotu. Použití: * Zvyšuje výkonnost, vytrvalost, vitalitu, obranyschopnost. * Přispívá k přeměně tělesného tuku na svalovou hmotu. * U mužů zvyšuje hladinu testosteronu, u žen estrogenu. * Je vhodný u premenstruačního syndromu a v menopauze * Úspěšně zpomaluje rozvoj osteoporózy ve vyšším věku. * Pomáhá při problémech s prostatou a poruchách plodnosti. * Působí pozitivně na libido, má afrodiziakální účinky. * Příznivě ovlivňuje trávení. * Snižuje množství cholesterolu, tuků a cukrů v krvi.. * Zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, snižuje krevní tlak. * Posiluje nárůst sebedůvěry. Více informaci se dozvíte na recepci Fitnesskotva.
Vizualizace
Parkování
zdarma
Dětský
koutek